Erre az egyetemi matekfeladatra mik a megoldások?

[link]
2012. ápr. 29. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hányszor kérdezed még meg? Nem tudjuk a választ, ha 20X teszed fel, akkor sem.
2012. ápr. 29. 20:13
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 29. 20:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi de azt a másik kérdést nem én tettem fel :)
2012. ápr. 29. 22:45
 4/7 anonim ***** válasza:

De azért abból remélem sikerül megoldani a tiedet is.

Mivel egy számban tér el, így nem fogom újra leírni :)

2012. ápr. 29. 22:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Majdnem sikerült az enyémet is teljesen, a pontokat megtudtam határozni, csak minimum és a maximum mellé amiket bekell írni, azokat nem :)
2012. ápr. 30. 11:10
 6/7 anonim ***** válasza:

minimum

x=0

y=gyök(324)=18


Ha megvan a pont csak ki kell számolni a helyettesítési értéket.

Minimum értéke:

x^2-y^2=0-324=-324



Maximum értéke

y=0

x=18


x^2-y^2=324-0=324

2012. ápr. 30. 11:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. ápr. 30. 11:21