Valaki segítene? A feladat:Bea kapott 1 csomag bombont . Kíboritotta 1 tálcára és kettesével sorba rendezte de kimaradt egy. Ezután hármával tette sorba de igy is kimaradt egy és ötösével rakva ugyancsak egy maradt ki.

Hány bonbon lehetett a dobozban ?

2012. ápr. 23. 14:34
 1/4 anonim válasza:

31 szerintem

30/2 = 15 sor +1

30/3 = 10 +1

30/5 = 6 + 1

2012. ápr. 23. 14:45
 2/4 anonim ***** válasza:
31?
2012. ápr. 23. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
2x3x5+1
2012. ápr. 23. 14:47
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen !! :)
2012. ápr. 23. 14:47