Hány bonbon lehetett a dobozban ?2012. ápr. 23. 14:34
1/4 anonim válasza:
31 szerintem
30/2 = 15 sor +1
30/3 = 10 +1
30/5 = 6 + 1
4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen !! :)
2012. ápr. 23. 14:47