(1/2)+0.65+10.35:(-23/10)
vagyis az 162=0.5 a -23/10 meg -2.3
2012. ápr. 18. 20:05
1/1 anonim válasza:
Igen!
1/2=0,5
és -23/10=-2,3
0,5+0,65+10,35/(-2,3)=1,15-4,5=-3,35