Feladat? ˙Kérdés túl rövid magyarázat hosszú. )


(1/2)+0.65+10.35:(-23/10)


vagyis az 162=0.5 a -23/10 meg -2.3


2012. ápr. 18. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen!

1/2=0,5

és -23/10=-2,3


0,5+0,65+10,35/(-2,3)=1,15-4,5=-3,35

2012. ápr. 18. 20:16