Írja fel két egész szám hányadosaként a
3
2 + 2 szám reciprokának értékét!
a kettes felett van egy tört vonal.
hogyan csináljam meg nem értem
2:(3:2) igy kéne áh ha tudtok segitsetek köszii
2012. ápr. 1. 13:22
1/4 A kérdező kommentje:
3
2 + 2 reciprokának értéke: ...?
2012. ápr. 1. 13:23
2/4 anonim válasza:
mást írtál mindkét helyen
de a 2:(3:2) reciproka az = (3:2):2
3/4 A kérdező kommentje:
én csak azrét irtam az utolsot a 2:(3:2) azt hittem igy kell de nem tudom ez egy feladat az első része, de nem tudom h kell megcsinálni köszi a segitséget
2012. ápr. 1. 19:50
4/4 torrent.neked válasza:
3/2 + 2 =
3/2 + 4/2 =
7/2
innen már megy?