Írja fel két egész szám hányadosaként a

3

2 + 2 szám reciprokának értékét!


a kettes felett van egy tört vonal.

hogyan csináljam meg nem értem

2:(3:2) igy kéne áh ha tudtok segitsetek köszii



2012. ápr. 1. 13:22
 1/4 A kérdező kommentje:

3

2 + 2 reciprokának értéke: ...?

2012. ápr. 1. 13:23
 2/4 anonim ***** válasza:

mást írtál mindkét helyen


de a 2:(3:2) reciproka az = (3:2):2

2012. ápr. 1. 13:33
 3/4 A kérdező kommentje:
én csak azrét irtam az utolsot a 2:(3:2) azt hittem igy kell de nem tudom ez egy feladat az első része, de nem tudom h kell megcsinálni köszi a segitséget
2012. ápr. 1. 19:50
 4/4 torrent.neked válasza:

3/2 + 2 =

3/2 + 4/2 =

7/2

innen már megy?

2012. aug. 18. 00:04