2012. márc. 21. 19:16
1/1 TJHooker33 válasza:
Érintőnégyszög-tétel
Bármely érintőnégyszögben a két-két szemközti oldal hosszának összege egyenlő: a + c = b + d = s, ahol s a félkerület.