Térkitöltés: az üveggyapot adott térfogatának hányadrészét tölti ki a gyapotot alkotó üveg2012. márc. 20. 13:56
1/2 anonim válasza:
V=m/rhó=100/2,5*10^3= 0,04 m^3
0,04/1= 4%
2/2 anonim válasza:
Uhh ezt elrontottam, mert a 100kg az az üveggyapot súlya nem az üvegé