4.es vagyok légyszives segítsetek2012. márc. 6. 18:43
1/2 anonim válasza:
tizenöt ketted + három
15/2 + 3
15/2 + 6/2 = (15+6)/2 = 21/2 ami egyenlő 10 egésszel és 1/2-el
három egész az hat ketted, mert az egy egész az kettő ketted (2/2) a két egész meg négy ketted (4/2)
Ha kérdésed van még írj!:)
2/2 anonim válasza:
15/2 + 3=
= 15/2 + 6/2 =
= 21/2 = 10 1/2