2012. márc. 4. 15:38
1/3 anonim válasza:
W = F * s
P = W / t
E = 0,5 * m * v^2
Ennyit segítek. De hogy ezeknek mi köze a számítástechnikához...
2/3 anonim válasza:
Semekkora munkát nem végez, amíg be nem csinál az erőlködéstől, mivel addig nincs mozgás.
3/3 A kérdező kommentje:
ööö...miaz az E???
2012. márc. 4. 19:40