2012. márc. 4. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

W = F * s

P = W / t

E = 0,5 * m * v^2


Ennyit segítek. De hogy ezeknek mi köze a számítástechnikához...

2012. márc. 4. 15:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Semekkora munkát nem végez, amíg be nem csinál az erőlködéstől, mivel addig nincs mozgás.
2012. márc. 4. 18:44
 3/3 A kérdező kommentje:
ööö...miaz az E???
2012. márc. 4. 19:40