m=40g=0,04kg D=400N/m x=6cm=0,06m hmax=?2012. febr. 26. 21:00
1/2 anonim válasza:
W=0,5D*x^2 = 0,72J
E=m*g*h
0,72=0,04*10*h
h=1,8m
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Most már értem, Juhúú!
2012. febr. 26. 21:49