Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kéne egy 10-15 mondatos német...

Kéne egy 10-15 mondatos német fogalmazás Freizeit címmel? Help!

Figyelt kérdés
ebben a hobbydról kell írni.(nekem ez az olvasás) vámpíros könyveket olvasok! Kérlek segítsetek!!!!
2012. febr. 23. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
én segítek, csak írd meg magyarul, mivel azt nem tudom, hogy mit olvasol, meg mit akarsz beletenni!!
2012. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szabadidőmben általában olvasni, lovagolni és aerobikozni szoktam. Van hogy naponta 2-3 órát is olvasok. Kedvenceim a vámpíros könyvek, ezek közül is az alkonyat. Miután mindent megtanultam olvasok, ezután elmegyek lovagolni vagy aerobikozni. Már 5 éves korom óta lovagolok. Lovagolni Heti 2szer járok, sóskútra. Edzőm, Szecső nagyon kedves, de olykor szigorú is. Lovam, Dara akinek egyetlen hibája az hogy nem lehet visszafogni. Télen nem szeretek annyira annyira járni, mert akkor nagyon hideg van. Ha nem lovagolni, akkor aerobikozni szoktam délutánonként. Már elsős korom óta űzöm ezt a sportot. Márta nénit (az edzőmet) nagyon szeretem. Heti 4szer járok 2-3 órás edzésekre. Ezek általában nagyon fárasztóak. 3 éve már versenyszerűen is sportolok. Csapatommal már többször is megnyertük a Magyar Kupa fordulókat.
2012. febr. 23. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

In meiner Freizeit lese ich, reite ich und mache ich Aerobik im allgemeinen. Manchmal lese ich auch 2-3 Stunde an einem Tag. Mein Lieblings sind die Bücher über den Vampire, z. B. die Twilight Serien. Nachdem ich alles gelernt habe lese ich, nachher gehe ich reiten oder Aerobik machen. Ich war 5 Jahre alt, als ich mit dem Ritt angefangen habe. Ich gehe 2mal an der Woche nach Sóskút zu reiten. Mein Trainer heißt Szecső, er ist sehr nett, manchmal aber auch streng. Mein Pferd, heißt Dara, seine/ihre einzige Fehler ist, dass ich ihm/ihn nicht zurückhalten kann. Im Winter mag ich nicht wirklich gehen, da es sehr kalt ist. Wenn ich nicht reite, dann mache ich nachmittäglich Aerobik. Seit von der neunten Klasse treibe ich dieser Sport. Mein Trainer, Tante Martha mag ich sehr. Viermal pro Woche gehe ich 2-3 stündige Trainings. Die sind im allgemeinen sehr anstrengend. Seit 3 Jahre treibe ich Sport professionell. Mit meinem Team haben wir schon mehrmals den Spieltag des Ungarischen Cups gewonnen.


kíváncsi vagyok, hogy jó lesz-e, majd megírhatnád!:)

2012. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szabadidőmben általában olvasni, lovagolni és aerobikozni szoktam. Van hogy naponta 2-3 órát is olvasok. Kedvenceim a vámpíros könyvek, ezek közül is az alkonyat. Miután mindent megtanultam olvasok, ezután elmegyek lovagolni vagy aerobikozni. Már 5 éves korom óta lovagolok. Lovagolni Heti 2szer járok, Sóskútra. Edzőm, Szecső nagyon kedves, de olykor szigorú is. Lovam, Dara akinek egyetlen hibája az hogy nem lehet visszafogni. Télen nem szeretek annyira annyira járni, mert akkor nagyon hideg van. Ha nem lovagolni, akkor aerobikozni szoktam délutánonként. Már elsős korom óta űzöm ezt a sportot. Márta nénit (az edzőmet) nagyon szeretem. Heti 4szer járok 2-3 órás edzésekre. Ezek általában nagyon fárasztóak. 3 éve már versenyszerűen is sportolok. Csapatommal már többször is megnyertük a Magyar Kupa fordulókat.


In meiner Freizeit lese ich, reite ich und mache ich Aerobik im allgemeinen. Manchmal lese ich auch 2-3 Stunden an einem Tag. Meine Lieblingsbücher sind Bücher über Vampire, z.B. die Twilight Serie. Nachdem ich alles gelernt habe lese ich, danach gehe ich reiten oder zum Aerobik. Ich war fünf Jahre alt, als ich mit dem Reiten angefangen habe. Ich gehe 2mal an der Woche nach Sóskút zum Reiten. Mein Trainer heißt Szecső, er ist sehr nett, manchmal aber auch streng. Mein Pferd heißt Dara, sein einziger Fehler ist, dass ich ihn kaum zurückhalten kann. Im Winter mag ich nicht wirklich hingehen, da es sehr kalt ist. Wenn ich nicht reite, dann mache ich nachmittags Aerobik. Seit der neunten Klasse treibe ich diesen Sport. Meinen Trainer, Tante Martha mag ich sehr. Viermal pro Woche gehe ich zu zwei-drei stündigen Trainings. Die sind im allgemeinen sehr anstrengend. Seit 3 Jahren treibe ich Sport professionell. Mit meinem Team haben wir schon mehrmals den Ungarischen Cup gewonnen

2015. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!