2012. febr. 15. 19:51
1/3 bongolo válasza:
A teljesítmény: P=U·I = 230V·0,05A = ... Watt számold ki
A végzett munka: W=P·t
Ha az idő mértékegységét órában hagyod, akkor a végzett munka wattóra mértékegységű lesz. Szimpatikusabb viszont a Joule, ami akkor jön ki, ha az időt átváltod másodpercre. Szóval váltsd át.
2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! :)
2012. febr. 16. 07:12
3/3 anonim válasza:
egy isten vagy!!!:Dd most kellett fizika dogaba!!:DDDD