Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan írnátok meg angolul...

Hogyan írnátok meg angolul ezt a levelet? Nem vagyok túl jó angolból, de ezt még magyarul se tudom elkezdeni, mindenféle ötletet elfogadok, (még ha megírja vki az egészet angolul az se baj:DD

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki ír neked egy levelet hogy elhívták egy buliba de nagyon félénk, nem tud táncolni, lányok társaságában hülyeségeket beszél és ezért nem akar menni de a barátját se akarja megbántani azzal hogy nem megy el. Ennek a fiúnak kell segíteni dönteni a következő 4 szempont szerint:

- looking at yourself-others really better?

- the importance of making friends-going out

- talking to your friend and asking him for help

- making a decision and taking the first step

(120 szavas levél)


2012. febr. 13. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

There is a guy who writes you a letter that he was called to a party but very shy, he can not dance, the company of girls and talk about stupid things so you do not want to go but do not want to offend his friend not to go with it. This boy should be helped to decide the following four key criteria:

- Looking at yourself, others really better?

- The Importance of making friends, going out

- Talking to your male friend and asking for help

- Decision making and in taking the first step

(120-word letter)

2012. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem ezt kell lefordítani. Lehet nem volt érthető ahogy leírtam, bocsi

Van egy előre megírt levél aminek a jelentése kb ez: A fiút aki írja a levelet őt elhívták egy buliba de nagyon félénk, nem tud táncolni, lányok társaságában hülyeségeket beszél és ezért nem akar menni de a barátját se akarja megbántani azzal hogy nem megy el. És segítséget kér hogy hogyan döntsön, elmenjen vagy ne.

Nekem pedig a válaszomba reagálni kell az ő levelére és segíteni kell neki dönteni a 4 szempont szerint.

Ebben kérném a segítségeteket hogy mit írjak. Nem kell feltétlenül angolul csak legyen vmi példa hogy ti hogyan oldanátok meg.

2012. febr. 14. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!