Gyök alatt 3 és ez szorozva 5-tel gyökjelen kívül és ez a négyzeten akkor ez mennyi így?

2012. jan. 18. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szorzatot úgy emelünk négyzetre, hogy tényezőnként négyzetre emeljük, majd a négyzeteket összeszorozzuk. gyök(3)^2 = 3, 5^2 = 25, (gyök(3)*5)^2 = 75.
2012. jan. 18. 22:21
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. jan. 21. 11:52