ezt kell megoldanom matek órára h megkapjam a jobb jegyet de ezt ngyon nem tudom segítsetek fontos hétfőre kell!!!2012. jan. 5. 20:07
1/3 anonim válasza:
Amikor megint 300m a távolság akkor ketten együtt 600m-t haladtak. Ekkor kettőjük sebességét össze lehet adni, vagyis 600m-t 12m/s seveséggel. Ebből az idő=600/12=50sec.
Ellenőrzés az egyik ennyi idő alatt 250m-t a másik 350m-t tett meg ha visszaszámolsz.
2/3 A kérdező kommentje:
köszi
de a számolást is le tudnád írni pls
2012. jan. 5. 21:09
3/3 A kérdező kommentje:
bocsi semmi hülyeséget írtam semmi más nem kell köszi még egyszer
2012. jan. 5. 21:11