Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » HOLNAPRA KELL HELP! Téliszünet...

HOLNAPRA KELL HELP! Téliszünetről angolul?

Figyelt kérdés
20 modnatos foglamazást kell hogy mit csináltam szünetbe.. kérlek segítsetek nekem holnapra kell nagyon fontos.. csak ilyen átlagos dolgokat h mikor kezdődött mit csináltam családdal votlam stb.. LÉCCI HELP!!
2012. jan. 4. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

I was looking forward to the start of the winter holiday since this semester begun. And it was up to my expectations! Let me tell you in a few words about my experiences. I spent most of my time with my family. The first important moment of my winter holiday was the Holy Night. I was at home with my parents, i got some gifts and we had good food together. It was very peaceful, I enjoyed it very much. The other two days of Christmas were spent with the other family members, it was good to see my cousins again, we had a good time together. Between the two holidays I met some of my friends, one day we went skating, the other day we saw New Year's Eve movie in cinema, I liked it very much, so I decided to spend New Years's Eve one day in New York...but this year I wasnt this lucky, but the anyway I had a good party with my friends. The last day I did my homework and prepared for school a little bit. In conclusion I had a great time during the winter holiday, and now I can't wait for the summer holiday to come!



Nem tudom hányadikos vagy és milyen suliba jársz, remélem sikerült eltalálnom a színvonalat. És nem számoltam meg, hogy hány mondat, de szerintem ennyi elég kell legyen a tanárnak. :D

2012. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen..:))
2012. jan. 4. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!