Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnap felelünk énekböl....

Holnap felelünk énekböl. Eddig csak 1-esem van (2) és most ezen mulik minden de egyszerüen nm merek énekelni és még külön a tanárnak se. Mit tegyek h átmenjek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj csak, mikor olvasod ezt a választ, vegyél egy mély levegőt, majd fújd ki... Ha ez megtörtént, vegyél újra mély levegőt, de most adj ki hangot is... Most próbáld változtatni a hangmagasságot... Na, ha ez megvan, próbálj meg egy dalt... NA, ha egyedül megy, akkor menni fog a tanár előtt is. Felejtsd el, hogy rajtad kívül létezik ember a világon, aki meghallhatja. A tanár meg nem fog meghúni énekből, mert látja az igyekezetet. De lehet, hogy szépen tudsz énekelni... Szóval, hogy átmenj ne tegyél mást: adj ki hangot, ami kicsit más lesz, mintha beszélnél, de sokkal élvezetesebb. (Remélhetőleg nem vagy botfülű. De ha az lennél, akkor csak az a lényeg, hogy lássa rajtad a tanár, hogy szeretnél, csak ilyennek születtél, nincs mit tenni... ÉS átenged... Bízz bennem. Nem is... Magadban bízz! :)
2009. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Poénosan fogd fel az egészet!
2009. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
énekelj, ha rossz hangod nem buktathat meg a tanár. figyu, nekem abszolúlt rossz a hangom, de énekeltem még gimiben órán mert muszáj volt, nálunk úgy működött, hogy 4es vagy 5ös, szóval nyugi
2009. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
készségtantárgyból elvileg ma már nem buktathatnak meg tehát emiatt ne legyen benned görcs.A többi rajtad mulik de a tanár az nem adhat azért rossz jegyed csak mert nincs tiszta hangod mivel ez egy adottság.
2009. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat :) kaptam egy 5öst mer csináltam egy plakátot és amiket mondtatok az alapján rem sikerülni fog...holnap ujra probálhatom
2009. máj. 21. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!