Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » One Direction összes száma....

One Direction összes száma. Légyszí! Valaki?

Figyelt kérdés
Elég csak a cím... nem kell link :)
2011. dec. 27. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekel. :D Nem olyan régóta, de rajongok értük. Én a youtube-on nézelődtem, fent vannak az X-faktorban énekelt számok és az albumukról (Up All Night)való számaik is. Szerintem ezen kívűl nincs több saját szerzemény.
2011. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, vannak az X-Factorosok ( [link] itt rögtön az elején a History alatt fel vannak sorolva), de azok ugyebár nem sajátok, aztán még az X-Factorhoz kapcsolódóan a Forever Young (amit akkor énekeltek volna, ha megnyerik), aztán ugye az Up All Night albumról az összes szám: [link] az "5 Track Listing" fejezet alatt megtalálod a számok címét (itt még arra kell figyelni, hogy van az un. yearbook edition, amin van két bónusz szám, a Moments és a Stand Up), plusz a What Makes You Beautiful kislemezen volt még egy dal, aminek a címe Na Na Na.

Azt hiszem, ez az összes... de lehet, hogy véletlenül kihagytam valamit, de szerintem nem. :)

2012. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és persze mégis kihagytam egyet! :D Ami az "Another World".
2012. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
youtube-on van egy olyan feltöltő hogy onedirectiion, őt keresd meg megvan neki az összes száma dalszöveggel együtt. én is tőle hallgatom őket :D <3!
2012. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!