X(ketted)+x(harmad)=4
X(ötöd)+1(negyed)=3(ketted)+x
X(ötöd)-5(ketted)=35(tizennegyed)+2x
X(harmad)-2x(negyed)=x(hatod)+1
X(ötöd)-7x(tizenötöd)=x(hatod)-2
2011. nov. 20. 13:52
1/3 A kérdező kommentje:
Törtnél nevezőbe lehet -szám?
2011. nov. 20. 14:11
2/3 anonim válasza:
1-x=24/5
2-x=-25/24
3-x=-350/126
4-x=-3
5-x=60/13
3/3 A kérdező kommentje:
levezetnéd légyszives
2011. nov. 20. 14:33