X(ketted)+x(harmad)=4

X(ötöd)+1(negyed)=3(ketted)+x

X(ötöd)-5(ketted)=35(tizennegyed)+2x

X(harmad)-2x(negyed)=x(hatod)+1

X(ötöd)-7x(tizenötöd)=x(hatod)-2


2011. nov. 20. 13:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Törtnél nevezőbe lehet -szám?
2011. nov. 20. 14:11
 2/3 anonim ***** válasza:

1-x=24/5

2-x=-25/24

3-x=-350/126

4-x=-3

5-x=60/13

2011. nov. 20. 14:21
 3/3 A kérdező kommentje:
levezetnéd légyszives
2011. nov. 20. 14:33