Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ezeknek a meccsekn...

Szerintetek ezeknek a meccseknek mi lessz az eredménye? Tovább lent.

Figyelt kérdés

CHELSEA-MANCHESTER UNITED

Real Madrid-Tottenham


2011. ápr. 4. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a Manchester biztos hogy tovább jut.

a Tottenham-real kétesélyes mert 2 egyforma csapatról van szó.

a Real egy elég jó és híres csapat, mégis úgy gondolom ,h a Tottenhamnek több az esélye a továbbjutásra.

2011. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

vagyis: chelsea-Manutd. 0-2

Real-Tottenham- 1-1

2011. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azért az indokokra kíváncsi lennék. Egyértelmű a Manchester továbbjutása? Furcsa, mert asszem épp 3 hete verte meg a Chelsea bajnokin a Manchestert ahogy azt tette tavaly is oda-vissza.

Sztem, Chelsea-Manchester 2:0

Real- Tottenham 2:1

2011. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

cselzi, tavaly először egy lesgóllal nyert, 2. meccsen szintén egy lesgóllal

idén is qrva szar játékvezető volt, nem tudom, hogy láttad-e a meccset de célzok luizs f@szkodására.

összegzem: ha az uefa nem nyereti meg a cselzivel a meccset, tehát jó bíró lesz, akkor ManUtd qrvára elveri a cselzit, ha nem akkor majd úgy is látod, hogy egy csaló szar a dyinamo london


reál - Tottenham, egyértelmű Tottenham győzelem

2011. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
dinamo*
2011. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
KIRÁLy nagyon bírom a 3. kommentelőt! ugye h a MU fog nyerni! a cselziske meg észrevehetné h mennyire nekik fujnak a bírok, ha jó bírot kapunk továbbjutunk. ha sz@rt akkor meglátjuk de azért: GGMU<3
2011. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én is a Mu-na szurkolok szerintem a cselzi-Mu 0:2 a másik mecs meg kétesélyes szerintem :S vagyis döntetlen lessz
2011. ápr. 4. 17:53
 8/12 anonim ***** válasza:
ugyanezt mondtam xdd. am én 13/L
2011. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:44


Tipikus manus vagy. Kezdjük a legutóbbi meccsel. Ha annyira a kiállításokról beszélgetünk, akkor a gólszerzőt és a Luiz által felrúgott Rooney-t legalább egy 4-5 meccsre el kellett volna tiltani az előző bajnokin, így ott sem lett volna a pályán. Aztán a 2:1-es meccs. Azt már sikerült elfelejteni, hogy a MU az egyetlen gólját a meccsen úgy szerezte, hogy kézzel ütötte be Macheda? -1 gól mindkét oldalról az még mindig 1:0-s Chelsea siker ha a szabályos gólokat nézzük. Minden csapat visszakapja azt a bíróktól amit elvettek tőlük csak látni kéne attól a bizonyos fától.

2011. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Real Madrid nyer A másik meg szerintem Döntetlen vagy chelsea
2011. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!