2011. nov. 10. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz. Könnyen belátható.
2011. nov. 10. 15:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Írd fel a hármat 2 hatványaként!
2011. nov. 10. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Kettőt három hatványaként? Jóval egyszerűbb, ha észrevesszük hogy 2^33=8^11 és 3^22=9^11

Innen meg már mindenki be tudja felezni.

2011. nov. 10. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább mindkettőt 64 hatványaként írd fel, és így megkapod a választ.
2011. nov. 10. 15:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 10. 16:18