2011. nov. 10. 15:08
2/5 anonim válasza:
Írd fel a hármat 2 hatványaként!
3/5 anonim válasza:
Első vagyok:
Kettőt három hatványaként? Jóval egyszerűbb, ha észrevesszük hogy 2^33=8^11 és 3^22=9^11
Innen meg már mindenki be tudja felezni.
4/5 anonim válasza:
Inkább mindkettőt 64 hatványaként írd fel, és így megkapod a választ.
5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 10. 16:18