Mi a megoldás erre a feladatra?


[link]


Aki tudja az a magyarázatot is le tudná írni kérem? Köszönöm.


2011. okt. 21. 19:54
 1/2 BKRS ***** válasza:

f'(x)=-4/(x-2)^2

f'(5) = -4/9

m = f'(5) = -4/9

b = f(x)- mx= 4/3 - 5*(-4/9) = 12/ 9 + 20/9 = 32/9 =3.55555556

2011. okt. 21. 20:49
 2/2 A kérdező kommentje:
kössssz :)
2011. okt. 22. 10:56