Matematika feladat, valaki rávezetne a megoldásra és, hogy hogyan kell megoldani?

[link]
2011. okt. 19. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:

A fogyasztás: 2280 – 2076 = 204 köbméter.

1 köbméter nettó (áfa nélküli ) ára: 80,45 Ft, a 204 köbméter nettó ára:

80,45*204 = 16411,80 (Ft), az alapdíj áfa nélkül: 569 (Ft),

a fizetendő összeg áfa nélkül:


Így folytatod tovább.

2011. okt. 19. 22:09