A 10 a másodikonnak mennyi a négyzetgyöke?2011. okt. 12. 15:23
1/3 BKRS válasza:
10
Azert ezzel nem art vigyazni, a negyzetgyoke ugyan 10, viszont az x^2 = 10^2 egyenletnek 10 is es -10 is megoldasa.
2/3 anonim válasza:
10^2=100 négyzetgyöke=10 mert 10*10=100