pl. -2-(-3+4)2011. okt. 3. 15:31
1/3 anonim válasza:
igen, vagy először végezd el a zárójelen belül a műveleteket
2/3 anonim válasza:
Igen. Így lesz a példád eredménye -1
3/3 anonim válasza:
-2-(-3+4)
először is: (-3+4)= 1
-2-1= -3