Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit írnátok erről: "Az írástud...

Mit írnátok erről: "Az írástudók árulása: Az értelmiség felelőssége"?

Figyelt kérdés

Etika órára kell írni egy egy oldalas fogalmazást és nem nagyon tudok belefogni.

segítsetek légyszi


2011. okt. 2. 16:17
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Kedves Diák!


Ha ön a "mari" gúnynév alatt Dr. Nagy Máriát érti akkor kérem, hogy ne beszéljen ilyen sértő módon a kollégáimról! Akinek ilyen hozzáállása van a Leőwey pedagógusairól annak javaslom azt, hogy egy másik iskolába menjen át, lehet, hogy ott megtűrik az ilyen viselkedést. itt nem fogjuk.


Tisztelettel: Dr Zalay Szabolcs

2011. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Csak a MUNKÁS!!
2011. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
79%

Tisztelt Tanár Úr!

Válaszait olvasva igencsak elgondolkoztam kilétén. Ha tényleg úgy van, ahogy írja és maga ennek a kiemelkedően színvonalas iskolának az igazgatója, akkor nem értem, mi oka lehet a helyesírásának, ami néhol igencsak rossz képet vet.

A feladattal kapcsolatban pedig csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy maga, a kérdés megfogalmazás már értelmetlen lehet a mai fiatalságnak, ráadásul a hátteret, amit Ön gondolt mögé, nem hiszem, hogy sok diáknak hasonló gondolatok jutnának az eszébe a cím hallatán. Így nem ártana tisztázni, miről is kéne, hogy szóljon ez a feladat, mire kéne kinyitnia a diákoknak a szemüket.

Elhiheti tisztelt Igazgató Úr, hogy a fiatalság is tudna olyan címet feladni, amire Ön köpni nyelni nem tudna, nem hogy egy oldalas fogalmazást írni.

2011. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
hát ez beszarás :D
2011. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
VÖRÖS ISTVÁNT IGAZGATÓNAK!!!!!!!! CSAK A MUNKÁS!!!
2011. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Tisztelt "állítólagos" igazgató úr.

Amennyiben ténylegesen az intézmény vezetője írja a kommentárokat, csak annyit tudnék hozzáfűzni (mint ott végzett diák), hogy feladata kimondottan értelmetlen, sőt még problémát sem vet fel amiből kiindulva a diákok kifejthetnék gondolatait. Véleményem szerint pedagógusként a diákokat olyan feladatok elé kellene állítani (főleg etika órán) amelyek gondolkodásra késztetik őket, nem arra, hogy egy megoldhatatlan feladat után elveszítsék hitüket a tanárba.


Amennyiben valamelyik "elkeseredett" diák, Csokis csiga hiányában irt az igazgató nevében, csak annyit tudok ajánlani, hogy hagyja abba, mivel törvénybe ütközik a más nevében való nyilatkozás.


Üdvözletem ZG

2011. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet ő az igazgató úr, a helyesírási hibái inkább elütések, ami nem ritka, ha gépezünk.

A feladatnál én abból próbálnék kiindulni, hogy az értelmiség általában vezető szerepet szokott betölteni, tehát befolyásuk van. Ezt pedig lehet rossz célra használni. Nem volt feladva valami olvasnivaló?

2011. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Nem az igazgató úr írta a válaszokat, és ezzel bocsánatot kérek mindenkitől, főleg az igazgató úrtól. Sajnálom amit tettem, megtaláltam ezt a kérdést és csak a kérdező diákot szerettem volna "megviccelni" és az igazgató úrt megbántani nem akartam. Azt hittem, hogy egy vagy kettő ember olvassa el ezt. És szeretnék ezúton még egyszer bocsánatot kérni mindenkitől.
2011. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Akkor jó, ha elismered, hogy nem te vagy. Ez sajnos nem vicces, nem szabad más ember nevében írni. Gondolj bele, ha valami durvát írtál volna, abból neki lehetne baja. Egyébként szerintem hasonlóakat írt volna, jól eltaláltad a stílusát. :-)
2011. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
szerintem jó volt :D :D
2011. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!