Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit írnátok erről: "Az írástud...

Mit írnátok erről: "Az írástudók árulása: Az értelmiség felelőssége"?

Figyelt kérdés

Etika órára kell írni egy egy oldalas fogalmazást és nem nagyon tudok belefogni.

segítsetek légyszi


2011. okt. 2. 16:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Olvasni kellett hozzá előzetesen Julien Benda és Babits Mihály esszéjét, esetleg részleteket belőlük?
2011. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:

Kedves Leőweys 11.osztályos Tanuló! A házifeladatot egyedül kell mindenkinek megcsinálni!


Tisztelettel: Dr. Zalay Szabolcs

2011. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:

Drága Zalay Szabolcs!

A feladat érthetetlen, kénytelenek vagyunk segítséget kérni.

2011. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

Kedves Tanuló!


Csak írja le mit érez ezzel a témával kapcsoltban, tudom ez elsőre talán nehéznek tűnik de higgye el, hogy képes rá. Úgygondolom, hogy aki a Leőwey Klára Gimnáziumába jár az igenis megtudja ezt csinálni, nyugodtan állíthatom, hogy Pécsen maguk a legkiváltságosabbak! Jobbnál jobb tanárok azon dolgoznak, hogy magukból versenyképes, életerős ember legyen, minden lehetőséget megkapnak.

Amikor én annyi idős voltam mint most maguk, talán énis értetlenül álltam volna egy ilyen feladat elött. De ezt a felandatot nem véletlenül adtam maguknak. Ezzel a feladattal fel akarom nyitni a szemüket.


Tisztelettel: Dr. Zalay Szabolcs

2011. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:

Tisztelt igazgatóúr!

Sajnálom, ha csalódást okozok, de semmit nem érzek a témával a kapcsoltban,unalmamat nem tudom kifejteni 1 oldalban.

Kérem ne adjon holnap 1-est.

Egy elkeseredett Leőweys diák.

2011. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:

Kedves Tanuló!


Ha a holnapi nap felkeres, akkor szívesen segítek magának a fogalmazásban, megpróbálom felvázolni magának, hogy miket írhatna!


Tisztelettel: Dr. Zalay Szabolcs

2011. okt. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:

Elnézést a kérdésért, hogy találta meg ezt a bejegyzést?

Baj, ha bemásolok olyan dolgokat a fogalmazásomba amit máshol találtam?

2011. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Kedves Zalay Szabolcs,


mint láthatja, a diákja végül nem vette igénybe a segítségemet, én azonban mégis köszönöm Önnek a témafelvetést, 1992/93-ban ebből írtam az OKTV dolgozatomat, jó volt elővenni és újraolvasni.

2011. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

Kedves Igazgató Úr!

Megkérdeztem a haverjaimat, a csajomat, még marit is, de ő még annyi segítséget se adott, hogy a holnapi mozi 45 perces vagy 125 perces-e. Biztos nem tudja, mert ugye a 45 percet és a 125-öt keverni szokás, mindegy eltértem bocsánat. Szóval kerestem, a google annyit se ér ja és szerintem az írástudATLANokra gondolt. Szép esszéolvasást :)

Egy másik elkeseredett diák

2011. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%
Túl sok a leőweyben az elkeseredett diák amióta nem lehet kapni CSOKIScsigát....
2011. okt. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!