Hogy írjuk fel azt, hogy (4b-5)négyzeten ?2011. szept. 29. 17:27
1/4 A kérdező kommentje:
Sürgős lenne! Légyszives segítsetek..
2011. szept. 29. 17:32
2/4 bongolo válasza:
(x+y)² = x² + 2xy + y²
(x-y)² = x² - 2xy + y²
(4b-5)² = (4b)² - 2·(4b)·5 +5² = 16b² - 40b + 25
3/4 anonim válasza:
4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2011. szept. 30. 21:13