Hogy írjuk fel azt, hogy (4b-5)négyzeten ?
2011. szept. 29. 17:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Sürgős lenne! Légyszives segítsetek..
2011. szept. 29. 17:32
 2/4 bongolo ***** válasza:

(x+y)² = x² + 2xy + y²

(x-y)² = x² - 2xy + y²


(4b-5)² = (4b)² - 2·(4b)·5 +5² = 16b² - 40b + 25

2011. szept. 29. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonlót itt is gyakorolhatsz:

[link]

Ezt kellene megkeresned:

[link]

2011. szept. 29. 18:17
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2011. szept. 30. 21:13