10 db kellene:S2011. szept. 18. 19:08
11/21 anonim válasza:
Nem mással kellene megcsináltatni a leckét!
12/21 anonim válasza:
134 / 2 = 67 (0)
67 / 2 = 33 (1)
Innen a Tiéd!
13/21 A kérdező kommentje:
Értem....de példának valaki a 134-et levezetné nekem?
2011. szept. 18. 19:27
14/21 A kérdező kommentje:
Nem mással csináltatom meg csak segítséget kérek!1 példát!
2011. szept. 18. 19:28
15/21 anonim válasza:
Volt 1 példa.
Kettővel osztani szerintem nem kell nagy matektudás. :)
16/21 anonim válasza:
Amúgy is ott van, megcsináltam 33-ig.
Ha az volt a gondod, hogy nagyobb, mint 100, most már nem nagyobb. :D
17/21 A kérdező kommentje:
Így?
134/2(0)
67/2(1)
33/2(1)
16/2(0)
8/2(0)
4/2(0)
2011. szept. 18. 19:34
18/21 anonim válasza:
Úgy, csak folytasd... még a 2-t és az egyet is osztani kell.
19/21 A kérdező kommentje:
Ígymár értem...:)Köszönöm a segítséget!
2011. szept. 18. 19:41
20/21 anonim válasza:
Szívesen! :)
2-esből 10-esbe megy?
Már csak az ellenőrzés miatt is...