Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen művészeti tárgyat...

Milyen művészeti tárgyat készíthetnék? (sürgős! )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kaptunk egy olyan feladatot az iskolában,hogy készíteni kell egy "művészeti tárgyat" az év során. Ezt a feladatot évről évre minden 10. osztály megkapja. Az a lényeg, hogy ki kell találnod valamit, megálmodnod, majd kivitelezned. Ez a tárgy ne nagyon legyen dísztárgy, inkább valami használati,és legyen benne sok munkád, lényeges, hogy sok fizikai munka legyen benne, melyhez kellő megtervezettség és figyelem szükséges.Volt aki hintaszéket csinált, vagy biciklit fából, széket, ágyat, biciklis sisakot, volt, aki varrt egy nagyon bonyolult szabású ruhát, volt, aki díszlámpát készített, bornyitót, ami saját ötlettel működött, egy emberi szobrot fából, alaposan kidolgozott, faragott mintákkal díszített komódot, borosüveg tartót...stb.Most nem jut eszembe több..Nincs semmi megkötés, bármilyen anyaggal lehet dolgozni. De nekem nincs semmi ötletem! Már itt a határidő, hogy el kéne dönteni, mit szeretnék. Olyat kéne kitalálni, amit viszonylag olcsón, és egyszerűen meg tudok csinálni..(mert az anyagot nekünk kell megvenni,időt meg tanulás mellett nem nagyon sokat tudok fordítani rá. ) De BÁRMI ötletetek van, akkor is, ha azt érzitek hülyeség, kérlek írjátok le! Nagyon sokat segítenétek vele! Köszönöm :) 16/L
2011. szept. 10. 15:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Fantasztikus ötletek! :D nagyon tetszenek, de írhattok még!! :))
2011. szept. 15. 17:10
 12/12 anonim ***** válasza:
Én a regényírást választanám. (L)
2011. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!