2011. szept. 8. 16:58
1/2 anonim válasza:
Ezt hogy érted?
mondd a feladatot
2/2 anonim válasza:
M= m/n ebből kifejezed az n-t... azaz n=m/M asszem, nagyon régen csináltam már...de ez egy nagyon alap összefüggés szóval elméletileg minden kémiakönyvben benne van... :)