Legelső feladat!Megoldásba nincs benne hogy mi lenne a válasz. Az jó válaszként hogy -3/8 és -1/8?
nem értem ezeket a jeleket, mit jelentenek?
2009. ápr. 19. 07:22
11/13 A kérdező kommentje:
1,2^1 - 5*1,2=1,44 - 6 = -4,56
ezt nem értem hogy jött ki????:S:S:S:S:S: ááááááá
az intervallummal is bajban vagyok :(! szóval a kacsacsőr merre néz mindig igy? szám<x<szám
agy az mi határozzza meg? Köszike a soki segítséget!!!
2009. ápr. 19. 14:06
12/13 anonim válasza:
x^2 + 5x a feladat:
x=1,2
x^2=1,2^2=1,44
5x=5*1,2=6
1,44-6=4,56
Az intervallumnál pedig mindig < irányú a kacsacsőr. Ugyanis az intervallumjelbe mindig a kisebb szám van elől.
13/13 A kérdező kommentje:
áhá, mostmár értem!Köszönöm szépen nagyon-de nagyon!!!!!!!!!
2009. ápr. 20. 19:57