Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Sin (-567fok) =? Az ilyen...

Sin (-567fok) =? Az ilyen kérdések megválaszolásához készítettem ábrát, megnéznéd? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

Tanév közben sok hasonló kérdésre igyekszünk választ adni. Most van egy kis időm, csináltam egy GeoGebra ábrát hozzá. Dinamikus html oldalként itt elérhető:

[link]

Ha véleményt mondanál róla megköszönném!


2011. jún. 27. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ingyenes?
2011. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze!
2011. jún. 27. 21:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy többségében annyira lusták az itt kérdést feltevők, hogy esélytelen az, hogy végigolvassák egyáltalán, és kikeressék a feladatukat. Emellett folyton be kellene linkelni nekik, addigra meg úgyis elmagyarázza valaki. Az ötlet amúgy szuper.
2011. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor jó, bár lenne még mit dolgozni rajta, de kezdetleg nem rossz, pláne, hogy ingyenes. Bírom az ilyenfajta embereket, akik nem csak érdekből csinálnak valamit!!

Te pedig ilyenfajta vagy! :)

2011. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szünetben én is komolyan elkezdtem matekozni, most a 10.-es mozaikost csinálom, egy nap mindig megoldok legalább 4 feladatot.
2011. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pont az érdekelne, hogy mit kellene, mit lenne érdemes "dolgozni rajta"?
2011. jún. 27. 21:17
 7/13 anonim ***** válasza:

Van skypod?

Ott írhatok pár példát.

2011. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Esetleg msn, azt jobban szeretem.
2011. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Privát e-mail címem ott van a kérdés alatt, ha inkább magánban mondanál véleményt.
2011. jún. 27. 22:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Nos, ha ínyedre van egy kis kalózkodás, akkor szerintem használhatnál autocadet is. Habár a geogebra sokkal egyszerűbb, ezért mások is könnyen megérhetik, de autocad jóval több dologra képes. Amúgy ilyesmiket én is csináltam, és valóban jó hasznát vettem ellenőrzéshez, de ha az ingyenes és legális területén maradunk, akkor bevehetnéd a repertoárba a wolfram alphát is.
2011. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!