Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A következő kérdések megválasz...

Lilike95 kérdése:

A következő kérdések megválaszolásához az alábbi szerves vegyületeket használd?! A, CH3- (CH2) 2-CH3 B, CH3-CHCH3-CH3 C, CH2=CH-CH=CH2 D, CH4 E, C2H2 F, BENZOL

Figyelt kérdés

FELADATOK:a, nevezd el a B, vegyületet! b, add meg a C, vegyület vonalképletét! c, melyik molekula tartalmaz csak másodrendű C atomokat? add meg az összegképletét! d, melyik molekula sík alakú? e, melyik molekulában van a legtöbb ill. a legkevesebb szigma-kötés? Mennyi?f, mely molekulák konstitúciós izomerek?

g, mely molekulában találunk 180fok-os kötésszögeket?

h,egészítsd ki a következő reakcióegyenletet!add meg a reakciók típusát!

....+Cl2=C6H11Cl+HCl

....+HCl=CH2=CHCl -ez kötés előre is köszi <3


2010. dec. 1. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálod meg?
2010. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyira zavar,h vannak ,akik beírnak ilyeneket ezekhez ,h "miért nem csinálod meg?" pl

Miért kell ezt?

Én már nem vagyok gimis,de emlékszem mikor kiírtam egy ilyesmit,mert nem értettem ,nekem is "beszóltak",pedig a fele kész volt.De és ha nem lett volna,akkor mi van? Akkor sem értem,miért kell ezt.

A kérdezőtől meg bocsánat,h nem a kérdésre írok választ,és pont ide pofátlankodtam be ezzel...de érdekel kedves első,de komolyan!

2010. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Én már nem vagyok gimis,de emlékszem mikor kiírtam egy ilyesmit,mert nem értettem ,nekem is "beszóltak",pedig a fele kész volt.De és ha nem lett volna,akkor mi van? Akkor sem értem,miért kell ezt. "


Aki csak segítséget vár, mert elakadt, az nem így teszi fel a kérdést.

Hanem elmondja pontosan, hogy mi az amit nem ért, vagy beírja, hogy meddig jutott el. Az olyanoknak szoktam is segíteni. Rengeteg feladatot magyaráztam már el ezen az oldalon, ha láttam a kérdezőn, hogy legalább megpróbálta.


De ez a "ideb*szom a házim, csinálja meg vki, mert én lusta vagyok rá" az marhára fel tud idegesíteni. Arra sem képes, hogy a legalapabb dolgokat megtanulja, elolvassa vagy csak utánanézzen, de azért vki csinálja meg helyette. Elég szánalmas.

2010. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!