2009. márc. 23. 15:23
1/2 anonim válasza:
Mi ez, fizika házi?:D
a=25m b=12m g=9,81m/s
p=Fny/A=m*g/a*b=1,5*25*12*1000*9,81/25*12=14715 Pa
Remélem érthető volt:S :D:D
2/2 A kérdező kommentje:
Igenn! Nagyon köszönööm! :)
2009. ápr. 1. 16:42