Mi ennek az értelme?

Figyelt kérdés
Mi értelme van annak hogy én tudjam hogy mit írt réges régen egy költő? Főleg ha nem is lehet érteni mit írt. Mi értelme van az élletrajzoknak? igaz hogy költő volt igaz hogy sokat írt, tudom a nevét és egy két versét, de minek meg tanulni? minek elemezni? mikor mindenki tudja hogy a többség az szívot egyet kerőt vagy ivott és írt ami az eszébe jutott! Meg az eféléknek mi értelme van?
2011. jún. 2. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
az hogy műveltebb leszel pl
2011. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

semmi. :D csak művelt leszel.

bár azért vannak amúgy érdekesebb részei is az irodalomnak. Jókai, Victor Hugo pl tényleg jó regényeket írt, nekem tetszettek, meg a vörös és fekete is... és arany, petőfi és a többi ebben a korban és utána élő költő is jó verseket írt, amiket megéri elolvasni. mivel 'alapműveltség' ahogy azt szokták mondani...

bár szerintem a jelenlegi irodalomtanítással csak elveszik a kedvünket az olvasástól, pedig olyan jó könyvek vannak manapság... olvasd azokat, ha már olvasni akarsz valamit, és még nem ment el a kedved teljesen. :D

2011. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy legyen mit kérdezdned és rinyálnod, mennyi hülyeséget kell megtanulnod.
2011. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!