Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy jó angolos le tudná nekem...

Egy jó angolos le tudná nekem ezt fordítani? (profi)

Figyelt kérdés

pls help! ha nem lesz meg akkor megbukok!!!


[link]


2011. jún. 2. 16:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz angolul, még jó, hogy megbuksz...
2011. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
"-.-
2011. jún. 2. 16:06
 3/16 anonim válasza:

Szia!

ez elég egyszerű szöveg, ha előveszel egy szótárt és minden szót kinézel akkor sem tart 15 percnél tovább.

2011. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy nem kiosztani kéne a feladatODAT, hanem legalább annyit megtenni, hogy megpróbálod? Ez nem így működik. Nem nehéz szöveg, elárulom... Hanyadikos vagy?


Nem fogom lefordítani neked, viszont segíthetek, ha úgy gondolod. Vagy akkor fizess érte, azért bárki megcsinálja. A semmire még kettest sem érdemelsz, az elsőnek igaza van.

2011. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell sok agy, profizmus, stb. :)

Azt hittem, valami überbrutál C1-es szintű dolog, rákattintottam, erre végig Past Simple és Continous van benne, esetleg egy-egy más dolog. A szavak sem túl bonyolultak.

Csapj elő egy szótárat, és tényleg, kb. 20 perc alatt végzel is. :)

2011. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
az a baj hogy 5 tantárgyból kel felelnem, és erre kb, semmi időm nem maradt :'( lécíves segítsetek ha tudtok. köszi.
2011. jún. 2. 16:44
 7/16 anonim ***** válasza:
meg tudnád csinálni. ha akarnád. sok mindenre képes az ember, ha nem lusta.
2011. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amióta ide írogatsz, már simán lefordítottad volna. Kb. alapfokú nyelvtudást igényel.
2011. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
amugy nekem az sincs...
2011. jún. 2. 16:59
 10/16 anonim ***** válasza:
És nem is teszel semmit érte, hogy legyen?
2011. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!