Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Jó angolos segítene ezt a...

Jó angolos segítene ezt a levelet angolra fordítani?

Figyelt kérdés

Nem is tudom mivel kezdjem..hát, régen beszéltünk. Hogy vagy? Gondolom, már Te is túl vagy a karácsonyi szüneten, és a szilveszteri partikon. Milyen volt? Mesélj egy kicsit, légyszi. :)

Nekünk 16 napos volt a szünet. December 19-én kezdődött. Jól kipihentem magam. Karácsonyra egy klassz kis korcsolyát kaptam, szilveszterkor két barátnőmmel köszöntöttem a 2010-es évet!

Ezúton is bocsi, hogy nem írtam egyikre sem, de sok elfoglaltság akadt a téli szünetben. Az ünnepekkor besegíteni: sütni,takarítani..stb.


Az iskola (sajnos :D) folytatódott tovább január 4-én, és eljött a félév lezárása is. A félévi bizonyítványt a jövő héten fogjuk megkapni. Két négyes becsúszott: matek, és töri, de a többi jeles. :)

Nálunk az idő elég furcsa. Karácsonykor sajnos nem esett hó, de utána bőven. Mostanra megint elolvadt és hideg van...bár nem annyira mint Nálatok.


u.i.Mellékelek néhány képet amit régebben kértél. Remélem tetszeni fog. ;)


2010. jan. 16. 16:45
 1/6 anonim válasza:

ezt nem nehéz leforditani , főleg hogyha kcisit leegyszerűsítenél egy két mondtatot , és ezt vedd ki : "Gondolom, már Te is túl vagy a karácsonyi szüneten, és a szilveszteri partikon." semmi értelme , gondold át ezt a mondatot de hogy ne offoljak segitek kicsit , We didn't speak lately. How are you?What was the Christmas and the new years eve?Please Tell me something about the holidays!The our break was 16 days.It began at 19th of Dec.I well rested myself!I got a cool ice skates at Cristhmas! I was waiting the new year with my two girlfriend.And sorry because i did't answer none of your letters.Many occupation was in the break.To bake , to clean and etc.


The school (unfortunately :D)started again at 4th of Jan.And the term locking was come too.

2010. jan. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
51%
ez enyémben is vannak hibák valószínű de remélem segítettem
2010. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! sokat segítettél!
2010. jan. 16. 17:12
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
I don't know how I can start... We spoke long time ago. How are you? I guess the holiday finished there, and you celebrated the New years Eve. What was it? Tell me something, please! Our holiday was 16 days. It started on 19th December. I refreshed myself. For christmas I gave classy skates. On New years Eve I celebrated the New year wih my girlfriends. I'm sorry that I didn't write to you, but I got a lot of activity. I have to help to cook....
2010. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az előzőek teli vannak hibával....
2010. jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kit érdekel akkor inkább írd le te !!! ne csak fikázz!!
2010. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!