Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit lehet tenni, ha nagyon...

Orsii3 kérdése:

Mit lehet tenni, ha nagyon izgulok kiselőadás tartásakor?

Figyelt kérdés
Nincs vmilyen bevált technikátok rá, hogy ne kezdjek el majdnem megfulladni, mert egyre jobban izgulok...pedig tudom, hogy butaság és nem kéne,de mégis. Köszi :)
2011. máj. 26. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy felest :D ne gondolj rá, hogy sokan néznek, fogd fel úgy, hogy a tanárnak mondod, mintha felelnél
2011. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ne nézz a közönségre, vagy ha rájuk nézel ne fókuszálj :D

Én azt képzelem, hogy egyedül vagyok, meg hogy úgysem történik semmi és hogy más sokkal bénább nállam vagy nem figyelnek rám :D

2011. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanazt kell csinálni, mint versmondáskor. A közönség felett el kell nézni, és a mögöttük lévő falat bámulni beszéd közben.
2011. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!