Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hol találom meg Goethe: Faust...

Hol találom meg Goethe: Faust (1) c. művének olvasónaplóját?

Figyelt kérdés
Már elolvastam, egyszer, de az ezer éve volt és nem nagyon értem...az érettségihez meg kéne:( tud vki segíteni?
2009. márc. 12. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


de legalább annyi fáradságot vennétek, hogy a google-t használnátok

2009. márc. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Először is nagyon szépen köszönöm a választ!

De azt szeretném, ha tudnád, hogy én IGENIS UTÁNANÉZTEM az olvasónaplóknak az összes ÁLTALAM ISMERT portálon és weboldalon. Ezt az oldalt, amit te küldtél nem ismertem eddig. Sok helyen megnéztem, de nem találtam, sehol. Ezért nagyon köszönöm még egyszer h segítettél.

2009. márc. 14. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


én is csak beírtam neked a keresőbe, és ez volt az első amit kiadott.

nézd csak!:

[link]


üdv: kispetya

2009. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszike:) ugy lűtszik tényleg hibáztam, mert én nem ezt irtam be hanem azt h "röviditve"....hiába nem nagyon szoktam más olvasonaplóját használni :)
2009. márc. 18. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Az érettségihez?

(Nekünk nem volt ez a mű)

2015. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!