Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudom, h számtalan ilyen...

Tudom, h számtalan ilyen kérdés van már, de ez most más, hogyan lehet jól puskázni? --->lent

Figyelt kérdés

..és igen tudom,h tanulni kell, azt is fogok,amennyi időm még lesz rá,de szeretném azért magam bebiztosítani.

Ami nem jó, az mp3,szoknyát nem hordok,hosszú újjú pulcsihoz meleg van..

..és még egy kérdés,nagyon megtetszett az,h üdítősüveg címkéjére írni rá,csak hogy kell megcsinálni,h a címke, ugyanúgy,ugyanolyan színű maradjon,és beleírni a fekete szöveget?

Mert ha szövegdobozzal csinálom,akkor a háttér teljesen más, nem tudom eltalálni,és nagyon kirikít.

Köszi előre is


2011. máj. 3. 12:00
 1/2 fjps ***** válasza:

Igazából nem a módszer a lényeg, hanem hogy hogyan állsz hozzá. Ha izgulsz, hogy "jajj csak le ne bukjak", állandóan azt nézed, hogy hol a tanár, akkor csak felhívod magadra a figyelmet, és utána folyamatosan téged fog figyelni. Sokkal jobb ha gátlástalanul, és egy kicsit pofátlanul csinálod. Tégy úgy, mintha teljesen természetes lenne. Ez a legfontosabb.


A módszer, hogy miről puskázol az már szituációfüggő (hol ülsz, hány felügyelő van, hol ül a felügyelő, járkál-e stb).

Én általában nem bonyolítom túl. Telóra felmásolom az anyagot, teló ki az asztalra, jobb kezemben a toll, ballal pedig szépen kikeresem a választ a mobilon.

2011. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előző ötlete jó, csak ha olyan a szituáció, hogy figyelnek a telefonokra, akkor kellemetlen. Extrém pofátlan még az a módszer, hogy a kardinális pontokat ráírod egy lapra, majd azt beteszed a padba. Vagy az egész tananyagot. :) Másik megoldás, hogy erősen "belevésed" a betűket a papírba, és ha alatta volt egy másik, a fehér papíron ott marad a lenyomata. És egy fehér papírt nem tilthatnak meg, hogy használj... csak piszkozatnak... (kivétel érettségi és szigorú egyetemi vizsgák, ahol pecsétes papír van, semmi más).

A hosszú haj módszer is jó, de ahhoz hosszú haj kell (ápol és eltakar). Az üdítősüvegnél a címkét beszkennelve kell újraírni a szöveget, majd egy hasonlóan fényes lapra kinyomtatni (mondjuk a címke másik felére?). Ha a márkás üdítőknél nagyon látszik, akkor igyál noname Tesco gazdaságos kóla ízesítésű szénsavas üdítőt, azt nehezebb kiszúrni.

2011. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!