Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Le fordítaniá -e nekem valaki...

Le fordítaniá -e nekem valaki németről magyarra? (kíváncsi vagyok rá, hogy jól irtam -e)

Figyelt kérdés
Du scheinst dich nicht so besonders gut zu finden.Warum?Jeder hat zwar Schwächen,aber eben auch Stärken.Überleg dir das mal, und versuche vielleicht, alles auf einen Zettel zu schreiben,was du an dir gut findest.Wann du ganz ehrlich bist, findest du bestimmt einiges,was du an dir magst.
2011. ápr. 27. 20:47
 1/3 anonim válasza:
Úgy tűnik, mintha nem tartanád magad különösen jónak. Miért? Noha mindenkinek vannak gyengeségei, ugyanúgy erősségekkel is bír. Töprengj el ezen, és talán próbáld meg felírni egy cetlire, mi az, amit jónak találsz magadon. Ha elég becsületes vagy, bizonyára találsz olyasmit, amit szeretsz magadon.
2011. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ehrlich itt őszintét jelent, nem becsületest.


Ha egészen őszinte vagy, biztosan találsz néhány dolgot magadon, mit szeretsz.

2011. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát akkor benéztem..:D
2011. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!