2011. ápr. 27. 11:14
11/12 anonim válasza:
módosítva: No gyerekek a megoldás: IX-VI=V-II, azaz a 8asbol az elsö pálcikát elfordítod 90 fokkal az óramutató járásával megegyezően vagy ellentétesen :D ééés így már az eredmény 9-6=5-2 azaz 3=3 lesz;)
12/12 anonim ![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
válasza:
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
Jó! Alighanem erre gondolhatott a feladat kitűzője is.