2011. ápr. 12. 08:13
1/1 anonim válasza:
A) 1m2= 10dm.10dm 4,625m2=462,5 dm2
B) 3/4m2=o,75m2 10dm2+75dm2=85dm2
C) 7,5l=7,5dm3 7,5.1000=7500cm3
D) 500dm3 1m3=10.10.10dm 0,5m3+1,5m3=2m3