k=?2011. márc. 30. 17:05
1/2 anonim válasza:
M=F*k ---> k=M/F
innen menni fog
2/2 anonim válasza:
Figyelj ide! Ha az egyik mennyiség N-ban, a másik Nm-ben van megadva, és az erőkar hosszát nyilván méterben mérjük, akkor egy tipped van kitalálni a műveletet, amivel kijönnek egymásból, és így rögtön kiderül a válasz.