2011. márc. 25. 10:45
3/12 A kérdező kommentje:
Igen! 144! :)
2011. márc. 25. 10:57
5/12 A kérdező kommentje:
:)
2011. márc. 25. 12:12
6/12 anonim válasza:
Nekem elsöt 128 volt az mégoldás, de mivel látam
az eredmenyt métalaltam a 144 is ha bár nekem logikusáb a 128.
Majd pár nap mulva irjátok még miert 144?
9/12 anonim válasza:
Érdekes, habár lehetne 149 is.
A 144 úgy jön ki, hogy összeadja az adott számokat, az eredményt pedig szorozza az első jeggyel. Tehát 9+7=16*9=144.
10/12 anonim válasza:
Igen ertem, én abol indultam hogy a másodikat meg a harmadikat 6 kelet szorozni,következöt 8, aval a logikaval indultam az utolsot is 8 kel.De persze az elsöt kihagytam és az nem hejes.