Ezt a feladatot állítólag csak azok tudják megoldani, akinek az IQ-a 120 felett van! Tehát ha 2+3=10 7+2=63 6+5=66 8+4=96 akkor 9+7=?

2011. márc. 25. 10:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
144?
2011. márc. 25. 10:53
 2/12 anonim ***** válasza:
144
2011. márc. 25. 10:53
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen! 144! :)
2011. márc. 25. 10:57
 4/12 Tywin válasza:
Nekem is kijött :)
2011. márc. 25. 12:07
 5/12 A kérdező kommentje:
:)
2011. márc. 25. 12:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem elsöt 128 volt az mégoldás, de mivel látam

az eredmenyt métalaltam a 144 is ha bár nekem logikusáb a 128.

Majd pár nap mulva irjátok még miert 144?

2011. márc. 25. 12:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez jó.
2011. márc. 25. 13:44
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem is 144.
2011. márc. 25. 14:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, habár lehetne 149 is.

A 144 úgy jön ki, hogy összeadja az adott számokat, az eredményt pedig szorozza az első jeggyel. Tehát 9+7=16*9=144.

2011. márc. 25. 14:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen ertem, én abol indultam hogy a másodikat meg a harmadikat 6 kelet szorozni,következöt 8, aval a logikaval indultam az utolsot is 8 kel.De persze az elsöt kihagytam és az nem hejes.
2011. márc. 25. 15:41
1 2