2011. márc. 19. 21:42
1/8 anonim válasza:
Ez komolyan ekkora problémát okoz?
2/8 anonim válasza:
4+(-1)-1.5+2*(-2)-1-3.5*(-2) =
= 4-1-1.5-4-1+7= 3.5
a másikat már csak kitudod... behelyettesítesz x helyére..
3/8 A kérdező kommentje:
igen!!!tudol segiteni?
2011. márc. 19. 21:54
4/8 A kérdező kommentje:
a másikat is légyszives!!köszönöm neked!!
2011. márc. 19. 21:56
5/8 A kérdező kommentje:
itt vagy még??
2011. márc. 19. 22:05
6/8 Tom Benko válasza:
x-6,5 de nem árulom el, hogy jött ki!
x=-2 => -8,5
x=3/2 => -5
8/8 A kérdező kommentje:
kedves tom benko!a válaszod nem jó!!de kösz,hogy erre jártál!!üdv én.
2011. márc. 20. 09:50