2011. márc. 19. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez komolyan ekkora problémát okoz?
2011. márc. 19. 21:46
 2/8 anonim ***** válasza:

4+(-1)-1.5+2*(-2)-1-3.5*(-2) =

= 4-1-1.5-4-1+7= 3.5

a másikat már csak kitudod... behelyettesítesz x helyére..

2011. márc. 19. 21:53
 3/8 A kérdező kommentje:
igen!!!tudol segiteni?
2011. márc. 19. 21:54
 4/8 A kérdező kommentje:
a másikat is légyszives!!köszönöm neked!!
2011. márc. 19. 21:56
 5/8 A kérdező kommentje:
itt vagy még??
2011. márc. 19. 22:05
 6/8 Tom Benko ***** válasza:

x-6,5 de nem árulom el, hogy jött ki!

x=-2 => -8,5

x=3/2 => -5

2011. márc. 19. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem is érdekel.
2011. márc. 19. 23:54
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves tom benko!a válaszod nem jó!!de kösz,hogy erre jártál!!üdv én.
2011. márc. 20. 09:50