2011. febr. 21. 17:07
1/3 anonim válasza:
5a+2,5=0 /-2,5
5a=-2,5 /:2,5
a=-2
2/3 DudoloPocok 



válasza:





1-a+6a+4a-2-a-5a+4,5=3a+3,5
6a+2b-1-6a+1-2b= 0
3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!!
2011. febr. 22. 10:31