Végezzük el a kijelölt műveleteket! Ellenőrizzünk!
2X(3-2X)+3X(2X+1)=?
Köszönöm!
2011. febr. 15. 19:51
1/1 DudoloPocok válasza:
2X(3-2X)+3X(2X+1)=6x-4x^2+6^x^2+3x=2x^2+9x=x(2x+9)