Kérlek! Sürgős!? Angol.

Figyelt kérdés
leírnád egy nyaralásodat akár magyarul is hogy egy kezdő angolos élménybeszámolót írhasson? kérlek holnapra kéne:S
2011. febr. 10. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha összehozol valamit magyarul, én lefordítom neked:)

Legalább ezt a részét csináld magad:)

2011. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de inkább a magyarral van a gond hogy nem is tudok mi írni..:S
2011. febr. 10. 19:57
 3/8 A kérdező kommentje:

ezt most találtam neten.. azt mondtad lefordítod nekem:D


Most jöttem vissza Thaiföldről és csodálatosnak találtam a nyaralásomat. Az idő remek volt, sőt talán túlságosan meleg, bár nekem megfelelt, mivel nagyon szeretem a meleget. Nagyon jó csenni egy kis nyarat a télbe.

4 napot töltöttünk Bangkokban, ahol megnéztük a királyi palotát és az úszópiacot, mindkét program nagyszerű volt. MInt különlegességet megnéztünk egy transzvesztita show-t, ami egy látványos revű volt és valóban nagyon "szép lányok" voltak a fiúk.

Ezután átrepültünk Phuket szigetére és ott töltöttünk 7 programokkal teli napot. Két egész napos hajókiránduláson vettünk részt a Phi-Phi szigetre és a James Bond szigetre, mindkettő nagyszerű volt. Természetesen részt vettünk a szigettúrán is és megnéztünk egy fantázia show-t, ahol látványosan bemutatták Thaiföld történetét, árnyjátékkal, elefántokkal és akrobatikus elemekkel.

A tenger is nagyon jó volt, lassan mélyülő 26-30 fokos, bár szinte észrevétlenül leégtünk egy kicsit.

Ami még tetszett, hogy nagyon olcsón lehetett étkezni, egy nagy adag egy tál ételt 600 Ft-nak megfelelő helyi pénzért lehetett kapni étteremben. A vállalkozó szelleműek ennél olcsóbban is ehettek a rengeteg mozgó kifőzdében.

Dohányzási tilalom van, csak kijelölt helyeken lehet dohányozni, ezek mind a szabad levegőn vannak, tehát minden zárt helyen tilos. Komoly büntetést von maga után a tilos helyen történő dohányzás, az meg még nagyobbat, ha valaki eldobja a csikket. Ennek következtében nagy a tisztaság az utcákon.

Ami kellemetlen volt az, az oda- és visszautazás. Istambuli átszállással utaztunk és mindkét irányban 6 órai várakozást kellett elszenvednünk az istambuli tranzit vátóban.

2011. febr. 10. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
ha kezdő angolos vagy, nem kell ilyen nehéz szöveget lefordítanod és azzal fejlődsz, ha magad csinálod ;)
2011. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

I've just come back from Thailand and I found my holiday wonderful.The weather was nice, even too warm, but it was good for me, because I like when it's warm.

It's good to have a little summer in the winter.

We spent 4 days in Bangkok, where we took a look at the royal palace and the "swimming-market"?(még magyarul sem tudom mi ez:P), both of the programmes were great.

As a special programme we were watching a trans. show, which was very spectacular, and the boys were really nice girls.

After that we flew to the Phuket island, and spent 7 days there, full of programmes.

We took part in a 2 days boat trip to the Phi-phi and JB island, they both were great.

Of course we took part in an island "hiking" and watched a fantasy show, where the history of Thailand had been showed with shadows, elephants and acrobatic elements.

The sea was very good too, slowly deepend, 26-30 °C, although we got sunburnt almost unnoticed.

What I also liked, that the eating was very cheap, you could eat a big plate in 600 Ft(ne bonyolítsunk ennyire)

Smoking was forbidden, only allowed in the allotted places, which all are replaced afield(a végét nem tom hogy fogalmazzam meg)

The streets are very clean---blabla a többire lusta vagyok és nagyon bonyolult lenne, ha kezfő angolos vagy főleg, enyhén furcsa lesz a szöveg....a legtöbb helyen egyszerűbb szavakkal írtam amit szeretnél, így azért nem tűnik túl "nem kezdőnek"

2011. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
eating the nélkül:)
2011. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
aahhhhh köszii:D
2011. febr. 10. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Ur welcome at any time:)
2011. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!