Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Antigóné ártatlanságáról...

Antigóné ártatlanságáról valaki tud mondani pár érvet? Még MA kéne válasz.

Figyelt kérdés
Holnap írok érvelős fogalmazást. Remélem, hogy Antigóné bűnösségét vagy ártatlanságát kapom. Ehhez kéne néhány érv. Párat már írtam, hogy miért ártatlan, de ennyi nem elég.
2011. febr. 9. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Az isteni törvények az emberi törvények fölött állnak, ezért ha az emberi törvények ellentmondanak az isteni törvényeknek, akkor az isteni törvényt kell betartani, még ha halál jár is érte.
2011. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :D Ezt egyébként én is írtam egy érvnek. :) Legalább 5 érvet össze szeretnék szedni, és azt majd rendesen kifejteni, mert 2x45 perc alatt írjuk a fogalmazást, szünet nélkül..
2011. febr. 9. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Érvnek beírhatod a lelkiismeretet is.
2011. febr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy: jellemszilárdság, szeretete nem megalkuvó..stb

Ezekre a tulajdonságokra hozz fel példákat a műből.

2011. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt a választ is köszönöm. :) Na most már van elég érv, csak meg kell írni a fogalmazást és reménykedni, hogy ezt kapom. :)
2011. febr. 9. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Antigoné nem "Antigóné"
2011. febr. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de mindig félreírom... XD
2011. máj. 14. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!